محل تبلیغات شما

منطقه ۲ ، از جنوب به خیابان آزادی از غرب به بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح و از شرق به بزرگراه شهید چمران منتهی می شود 

محله های منطقه ۲ تهران

ستارخان

ستارخان ، یکی از خیابان های معروف و مهم در تهران است . این خیابان از فلکه دوم صادقیه شروع می شود و تا میدان توحید ادامه دارد . خیابان ستارخان به خوش مزه ترین خیابان تهران هم معروف است چرا که انواع رستوران ها با سبک ها متنوع ، طباخی ، کافی شاپ و آب میوه فروشی های متنوع در این خیابان واقع شده. 

محله برق آلستوم

برق آلستوم زیر مجموعه محله ی بزرگ ستارخان است . علت نام گذاری این محله ، وجود نیروگاه برقی است که در آن واقع شده . مجموعه ورزشی آلستوم ، یکی از مطرح ترین مجموعه های ورزشی است که در این محله وجود دارد.

تهران ویلا

محله تهران ویلا در سال ۱۳۳۰ ساخته شد . این محله اولین ساخت مدرن شهر سازی در شهر تهران است. این محله ازشمال به گیشا از جنوب با خیابان ستارخان و از غرب با اتوبان شیخ فضل الله و در سمت شرق با محله شهرآرا همسایه است 

طرشت

یکی از قدیمی ترین محله های تهران ، محله طرشت است  . دانشگاه صنعتی شریف در این محله واقع شده و امکان دسترسی به آن از طریق مترو و تاکسی امکان پذیر می باشد . طرشت یکی از محله های ساکت و دنج با آب و هوای مناسب در غرب تهران است. 

شهرآرا

شهرآرا در شمال غربی منطقه دو واقع شده . بافت این محله قدیمی است و ساخت و ساز آن مربوط به سال های ۱۳۴۰ تا ۱۳۵۰ است . این محله از شمال توسط بلوار جلال آل احمد، از جنوب توسط خیابان ستارخان، از شرق به وسیله‌ی بزرگراه چمران و از غرب توسط بزرگراه شیخ فضل الله نوری احاطه شده است.

صادقیه

محله ی صادقیه با نام آریاشهر شناخته شده است . این محله دارای ۲ فلکه مهم (فلکه اول و فلکه دوم ) است . بیشتر خانه ها در این محله نوسازی شده و بافت نسبتا مدرنی پیدا کرده .

مرزداران

مرزداران محله ای کاملا نوسازی شده با بافت جدید شهری است که در شمال غرب تهران واقع شده . این محله به دلیل داشتن امکانات کامل نظیر ، رفاهی ، آموزشی ، درمانی و تفریحی ، دسترسی آسان به اتوبان ها مکان مناسبی برای زندگی است.

خرید آپارتمان های نوساز در مرزداران

فرحزاد

کم تر کسی است که تا به حال اسم فرحزاد را نشنیده باشد . محله ای بسیار خوش آب و هوا در شمال تهران و غرب شمیرانات. که از شمال به کوه های البرز ، از شرق به سعادت آباد ، از جنوب به بزرگراه یادگار امام و از غرب به شهرک کوهسار منتهی می شود 

شهرک غرب

شهرک غرب محله ای در شمال غربی شهر تهران است که بیشتر خانه های آن به صورت ویلایی ساخته شده. خیابان های پهن و کوچه باغ های عریض آن، جمعیت پایین، فرهنگ یکسان محله و آب و هوای تمیز آن از ویژگی های مثبت این محله است. 

سعادت آباد

سعادت آباد تهران محله ای لوکس و مدرن در شمال غربی تهران است . بافت این منطقه نوسازی شده و مدرن است . هتل اسپیناس پلاس ، بزرگترین و البته مدرن ترین هتل ۵ ستاره ایران است که در این محله واقع شده. 

خرید آپارتمان های مدرن در سعادت آباد

منبع شابش

 


اخبار مسکن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی